Цифрові станції мультиплексування змінюють своє розміщення

15.02.2012

На засіданні 15 лютого 2012 року Національна рада ухвалила рішення про переоформлення ліцензій кільком регіональним телерадіоорганізаціям. Це пов’язано зі зміною розміщення станцій мультиплексування, у результаті чого уточнюється також територія розповсюдження програм.

Ліцензії змінили шість компаній, а саме: Харківська ОДТРК, ДТРМК „Крим”, ТОВ „Лідер ТВ”, ТОВ „Партнер ТВ”, „Аріадна ТВ” та ТОВ „ТРК „Вікка”.

У Криму станція мультиплексування переміщується з міста Старий Крим у село Заводське. Відповідні зміни внесені у ліцензії ДТРМК „Крим”.

У Харківській області станція розміщуватиметься в селищі міського типу Кегичівка, замість міста Краснограда. Тому відповідні документи переоформлено Харківській ОДТРК.

У Житомирській області станції мультиплексування, що розміщувалися у містах Коростені, Малині та селищі міського типу Попільному, тепер будуть встановлені у селах Кожухівці, Юрівці, Котлярці. У Сумській області замість міста Ромин – село Овлаші. З цієї причини ліцензію змінено ТОВ „Аріадна ТВ”.

У Черкаській області з міст Баландине та Ватутіне обладнання перемістилося у Кам’яну та Шполу. У зв’язку із цим ліцензії переоформили ТОВ „Партнер ТВ” та ТОВ „ТРК „Вікка”.

Разом із тим, три компанії – Харківська ОДТРК, ДТРМК «Крим» та черкаська ТРК „Вікка” – змінили територіальну категорію мовлення з регіонального в межах області на регіональну, всі зазначені телерадіоорганізації уточнили територію розповсюдження програм.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada