Триває візит делегації латвійського медіарегулятора до Києва

07.10.2022

Делегація латвійського медіарегулятора в рамках офіційного візиту в Україну познайомилася з роботою українських медіа та законодавців. Вона відвідала Національну суспільну телерадіокомпанію України, «1+1 media», а також Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Гості побували і в Бучі.

До складу делегації Національної ради з питань електронних засобів масової інформації Латвії  (NEPLP) входять Іварс Аболіньш, голова NEPLP, Єва Калдерауська, членкиня NEPLP, і Мара Мадара Лусе, керівниця відділу міжнародного співробітництва та інформаційної аналітики NEPLP.

Про особливості роботи, завдання і місію Суспільного, виклики, з якими стикається мовник від початку війни, латвійським гостям розповів член правління НСТУ Андрій Таранов.

Своїм досвідом праці у воєнних умовах поділилися з представниками NEPLP працівники «1+1 media». Так, військова кореспондентка «ТСН» Наталія Нагорна подарувала гостям знаковий трофей із передової і розповіла про засоби індивідуального захисту, які допомагають журналістам зберегти життя в найгарячіших точках.

Делегація латвійського медіарегулятора також зустрілася з головою Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микитою Потураєвим. Темою розмови стали законодавчі ініціативи обох країн, особливо стосовно боротьби з російською пропагандою і захисту інформаційного простору.

Сьогодні представники Національної ради з питань електронних засобів масової інформації Латвії побували в Бучі, щоб подивитися на руйнації, яких завдали російські окупанти. Вони  відвідали фотовиставку «Бучанська трагедія. Геноцид України».