Триває ротація представників Національної ради в областях

18.07.2019

Національна рада на засіданні 18 липня ухвалила низку рішень стосовно кадрових призначень представників регуляторного органу в областях.

Регулятор, скасувавши ухвалені на попередньому засіданні рішення, повторно розглянув питання про призначення представників у Рівненській і Тернопільській областях. На ці посади було призначено відповідно Дмитра Тарасюка і Михайла Зубика.

Крім того, 12 серпня 2019 року у зв’язку із закінченням строку призначення на посаду відповідно до п. 1 ст. 85 Закону України «Про державну службу» буде звільнено представника Національної ради в Луганській області Володимира Горобця. Відтак регулятор оголосить конкурс на цю посаду.

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної  ради в області  призначається  на  посаду на конкурсній основі строком на чотири роки.

Нині триває конкурс на посади представників Національної ради в Житомирській, Сумській і Хмельницькій областях. На решту вакантних посад конкурс буде оголошено згодом.

Нагадаємо, 11 липня Національна рада за результатами конкурсу призначила представників у 9 областях України.