Триває робота над створенням національної системи «розумних символів»

19.02.2013

22 лютого об 11:00 в Національній раді відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров’ю і розвитку.

З часу проведення останнього засідання Міжвідомчої групи, що відбулося 5 листопада 2012 року, тривала робота у підгрупах за напрямами діяльності – наукова, юридична та інформаційно-освітня. Зокрема відбулося кілька зустрічей за участі керівників підгруп і науковців для остаточного корегування наступних етапів роботи та обговорень практичних напрацювань.

Зокрема, за участі одного з авторів нової редакції закону України «Про телебачення і радіомовлення» було проаналізовано пропозиції до цього законопроекту в частині захисту дітей, підготовлені міжвідомчою групою. Ці напрацювання більшою мірою вже враховані в проекті нового закону, триває подальша робота. Також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення опитувальника для кодувальників відеопродукції, уточнено основні положення до технічного завдання з розробки відповідного програмного забезпечення, скореговано запропоновані художниками піктограми на позначення негативного контенту.

На черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи будуть представлені результати проведеної роботи, затверджено деталізований план роботи на перше півріччя 2013 року.