Триває імплементація Плану дій Ради Європи для України

19.09.2011

17 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ В МІНІСТЕРСТВІ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ СЕКРЕТАРІАТУ РАДИ ЄВРОПИ, МЕТОЮ ЯКОГО БУЛО ЗДІЙСНЕННЯ ОЦІНКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОТОЧНОГО ПЛАНУ ДІЙ ДЛЯ УКРАЇНИ НА 2008–2011 РОКИ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЕКТІВ НОВОГО ПЛАНУ ДІЙ НА 2011–2014 РОКИ.

17 вересня 2010 року в Міністерстві закордонних справ України відбулося виїзне засідання Керівного комітету Секретаріату Ради Європи, метою якого було здійснення оцінки реалізації поточного Плану дій для України на 2008–2011 роки та обговорення пропозицій до проектів нового Плану дій на 2011–2014 роки.

У засіданні брали участь делегація Ради Європи на чолі з Генеральним директором у справах демократії та політичних питань Ж.-Л. Лораном та представники міністерств і відомств України, залучених до програм співробітництва з Радою Європи в рамках Плану дій.

Під час засідання представники Ради Європи представили звіт про стан виконання проектів Плану за період з липня 2009 по липень 2010 років, у якому надали позитивну оцінку співробітництву між Україною та Радою Європи, зокрема в рамках проекту «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі», партнером якого є Національна рада.

Щодо розгляду проектних пропозицій до Плану дій на 2011–2014 роки, представники Ради Європи висловили готовність максимально врахувати пропозиції української сторони і зокрема Національної ради. В основному це стосується надання допомоги в підготовці плану переходу від аналогового до цифрового мовлення, вивчення європейського досвіду та практики впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення, розробки методичних рекомендацій щодо процедури застосування Конвенції та сприяння в удосконаленні медіа-законодавства відповідно до європейських стандартів.