Три мовники Івано-Франківщини відсвяткували свої дні народження

26.12.2012

19 грудня 2012 року комунальне підприємство «Державна студія «Калуське міське телебачення» відсвяткувало 20-ту річницю з дня заснування компанії.

«Калуське міське телебачення» є авторитетним, впливовим засобом масової інформації цього району. Протягом багатьох років, крім ефірного телебачення, забезпечувало проводове радіомовлення в Калуші та Калуському районі. Колектив студії ніколи не забував про свій громадянський і професійний обов’язок.

25 грудня 20 років виповнилося приватному підприємству «Телекомпанія «РАІ». Упродовж усієї роботи воно є прикладом для багатьох електронних засобів масової інформації Івано-Франківщини. На сьогодні це єдина на Прикарпатті приватна телевізійна компанія, яка отримала перемогу в конкурсі на цифрове ефірне телевізійне мовлення в МХ-5.

Цього ж дня 17 років виповнилося товариству з обмеженою відповідальністю «Радіокомпанія «Західний полюс». Компанія є піонером ФМ-мовлення у Прикарпатському краї, вона є найбільшою радіостанцією міста Івано-Франківська. Цей мовник є неодноразовим співорганізатором святкування Дня міста та інших мистецьких акцій. Власні програми творчого колективу радіокомпанії «Західний полюс» нагороджені дипломами різноманітних творчих конкурсів і фестивалів.

Національна рада щиро вітає колективи мовників Франкового краю, зичить їм процвітання і нових творчих здобутків.