Три компанії отримали попередження від національного регулятора

25.02.2013

Рішення про застосування санкції «оголошення попередження» щодо трьох ліцензіатів було ухвалено на засіданні Національної ради 19 лютого.

Перше – до «КП ТРК «Візит» із м. Генічеська Херсонської обл. (багатоканальне місцеве мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5). За словами першого заступника голови Національної ради Оксани Головатенко, перевірка, проведена 21 листопада 2012 року, засвідчила, що ліцензіат мовлення не здійснює. Не вдалося зв’язатися з представниками і власниками компанії.

Також не розпочало мовлення протягом року після видачі ліцензії ТОВ „Перший медичний канал МЕД ТВ”, м. Київ (супутникове телебачення). За словами представника компанії, причиною цього стали тривалі переговори стосовно укладання договору на супутникове мовлення.

Цих ліцензіатів зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов чинної ліцензії та законодавства й упродовж двох тижнів після цього подати регулятору звіт, завізований представником Національної ради.

Ще одне попередження застосовано до ТОВ «Терра-Телеком», м. Боярка Києво-Святошинського району Київської обл. – в запланований час представники Національної ради не змогли провести планову перевірку компанії, оскільки на робочому місці були відсутні і керівник, і уповноважена ним особи, яка б мала право брати участь у процедурі проведення перевірки та була уповноваженою підписувати акт перевірки.

Як пояснив на засіданні керівник компанії, понад три тижні він перебував за кордоном, а тому про перевірку нічого не знав. Він також запевнив, що компанія готова до перевірки в будь-який час. У зв’язку з цим ТОВ «Терра-Телеком» було призначено позапланову перевірку.