ТРК «Вежа» започаткувала новий телепроект про вояків АТО – «Сектор»

08.09.2016

У той час, коли деякі загальнонаціональні канали, що мають значне фінансування і великі людські ресурси, упродовж двох років не можуть відмовитися від фільмопоказу і програм країни-агресора, місцеві мовники продовжують створювати власний продукт, який спрямований на консолідацію суспільства. Так, 7 вересня в ефірі Івано-Франківського телеканалу «Вежа» вийшов в ефір перший випуск програми про вояків АТО «Сектор».


У програму запрошуються герої нашого часу – учасники бойових дій російсько-української війни, що досі триває на сході України.


Гості ділитимуться спогадами про втрати і перемоги, розповідатимуть про особливості фронтового побуту та розказуватимуть, чому вирішили взяти участь у відстоюванні української державності.

Ведучим програми став знаний місцевий громадський активіст, політолог, доброволець 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади – Андрій Фармуга. Гостем першого випуску «Сектора» був розвідник 131-го окремого розвідувального батальйону, голова «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО” – Тарас Шпук із позивним «Череп».

Як зазначив Андрій Фармуга: «Сподіваюсь, що ця програма через прості солдатські розповіді та переживання дасть можливість українцям більше зрозуміти, що в країні триває війна. Адже часто ми всі в рутині побутових справ забуваємо, що за наш спокій щоденно гинуть хлопці. Тому кожен із нас, у свій спосіб, має докластися до перемоги над загарбником».

Програма виходитиме у ефірі щосереди о 18:20 із повторами наступного дня.