ТРК «ТВ-ком» оголошено попередження

10.11.2011

Національна рада оголосила попередження ПП «Телерадіокомпанія «ТВ-ком», що надає послуги провайдера програмної послуги в Глухові Сумської області. Компанію зобов’язали привести свою діяльність у відповідність до умов чинного законодавства та діючої ліцензії, після чого необхідно надіслати звіт до Національної ради.

Перевіркою зафіксовано збільшення багатоканальної телемережі, загальної кількості програм та трансляцію 10 неадаптованих іноземних програм. А саме: „ПКВС”, „Рен-ТВ”, „СТС”, „Россия 1”, „ТВ-3”, „ТНТ”, „ДТВ”, „Россия 2”, „Звезда”, „Russian music box”.

Таким чином, компанія порушила умови ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та частину 2 статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», який зобов’язує компанії, що ретранслюють передачі іноземного виробника, адаптувати їх зміст до вимог законодавства України. Виняток становлять продукти держав, що входять до ЄС або ратифікували Європейську конвенцію про траскордонне телебачення.
Директор компанії, що був присутній на засіданні, повідомив, що він нещодавно приступив до виконання обов’язків керівника і намагається усунути вади в роботі. Так, підготовлено пакет документів для подання до Національної ради на переоформлення ліцензії.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada