ТРК «Моріон» відмовлено у скасуванні санкції «оголошення попередження»

06.12.2011

Під час засідання 6 грудня ц.р. Національна рада розглянула заяву ТОВ «ТРК Моріон», м. Євпаторія, АР Крим, щодо скасування санкції «оголошення попередження».

У червні ц.р. регуляторним органом було розглянуто результати перевірки ТОВ «ТРК Моріон» та у зв’язку з порушенням умов ліцензії у частинах «Мова ведення передач», «Програмна концепція мовлення» та ч. 4 ст. 48 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» застосовано санкцію «оголошення попередження».

На прохання керівництва телерадіокомпанії було здійснено позапланову перевірку з метою встановлення факту виправлення порушень, які були підставою для оголошення попередження.

Перевіркою встановлено, що ТОВ «ТРК Моріон» усунула порушення законодавства, але не повною мірою усунула порушення умов ліцензії.

Отже, ухвалено рішення щодо відмови компанії у скасуванні «санкції попередження», а також зобов’язано ліцензіата протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього телерадіокомпанія повинна надати до Національної ради звіт, завізований представником регуляторного органу в АР Крим.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada