ТРК «АЛЕКС» і ТРК «ІРТА» скасовано санкцію «оголошення попередження»

21.03.2013

Рішення про скасування санкції «оголошення попередження» двом компаніям – ПАТ «ТРК «АЛЕКС», м. Запоріжжя, і ТОВ Незалежна ТРК «ІРТА», м. Луганськ, – Національна рада ухвалила на засіданні 20 березня.

Розглянувши заяву телерадіокомпанії «Алекс» (вид мовлення – ефірне телебачення, 22 ТВК у м. Запоріжжі) і матеріали позапланової перевірки, проведеної 21 лютого 2013 року, регулятор встановив, що мовник усунув порушення умов ліцензії в частинах «програмна концепція мовлення», «мова», «логотип» та вимог Законів України «Про телебачення і радіомовлення» і «Про рекламу», за які рішенням Національної ради від 31.08.2011 № 2127 було застосовано санкцію «оголошення попередження».

Позапланова перевірка телерадіокомпанії «ІРТА» (вид мовлення – ефірне телебачення) на заяву компанії була проведена 28 листопада 2012 року. За її результатами було встановлено, що ТРК «ІРТА» усунула порушення умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, вимог Законів України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про рекламу», за які рішенням Національної ради від 08.02.2012 № 180 було застосовано санкцію «оголошення попередження».