Тренінги для працівників регіональних медіа розпочато

08.07.2020

7 липня розпочалися медіатренінги для регіональних представників медіа ─ наступний етап проєкту «Media Change Ukraine», в рамках якого регіональним мовникам пропонується не лише обмін контентом, а й обмін досвідом. До учасників вебінарів приєдналася і членкиня Національної ради Олена НіцкоДо онлайн-обговорень як тренер долучився член Національної ради та ініціатор проєкту «Media Change Ukraine» Максим Онопрієнко. Він поділився досвідом управління регіональним телеканалом та розказав про виробництво власного телепродукту, зокрема і документальних фільмів.

Тренерами проєкту «Media Change Ukraine» стали профільні фахівці з досвідом роботи на телеканалах «1+1», «Україна», «НТН», «Громадське», «К1». Також вони розвивали регіональних мовників у Кіровоградській, Запорізькій, Полтавській та Київській областях. Це Сергій Мамаєв – телевізійний редактор і продюсер та Андрій Богданович – телеведучий, актор і блогер.

Розпочали роботу із теми «Регіональні медіа в сучасних умовах». Для обговорення було запропоновано такі питання:

  • аудиторія, для якої працює медіа і як її «почути»;
  • якою має бути сітка мовлення і як її формувати;
  • як зрозуміти, наскільки якісно працюють новини і як їх покращити;
  • як правильно планувати виробничий і творчий ресурс та як знайти баланс у трикутнику «дорого-швидко-якісно»;
  • власне виробництво: бажання і можливості.

Загалом на тренінги зареєструвалися понад 180 охочих. Усіх учасників було поділено на три групи, залежно від специфіки роботи та зони відповідальності. Для кожної групи ─ свої акценти у викладеному матеріалі. У кінці кожного вебінару учасники ставили свої запитання. Здебільшого їх турбувало питання виробництва власного телевізійного контенту, закупки українських фільмів і специфіка роботи регіональних мовників під час пандемії.

Наступний блок вебінарів для регіональних мовників відбудеться наступного вівторка.