ТОВ «Зеонбуд» переоформлено ліцензії

14.12.2011

14 грудня ц.р. Національна рада переоформила ліцензії провайдеру програмної послуги національної багатоканальної цифрової телемережі ТОВ «Зеонбуд».

Переоформлення було здійснено у зв’язку зі зміною місця встановлення передавачів в АР Крим, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській, Харківській та Черкаській областях та вилученням із переліку населених пунктів багатоканальної телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 міста Краснограда Харківської обл.

Ухвалення такого рішення прокоментував член Національної ради Микола Фартушний на брифінгу, що відбувся по закінченні засідання: «Переоформлення пов’язане з необхідністю уточнення території розповсюдження сигналу і перенесення передавачів у деяких населених пунктах. Планом розвитку на 2011–2012 рік передбачено час для такої координації, щоб, з одного боку, було закінчено будівництво мережі, а з другого боку, забезпечено населені пункти передавальними пристроями. Це рутинна робота, яка проводиться щоденно «Зеонбудом». Нині ми отримали від УДЦР прорахунки по 10-ти населених пунктах, у яких перенесено передавачі, фактично з одного села в інше. Також із ліцензій «Зеонбуду» вилучено населений пункт Красноград Харківської області, тому що прораховано місце встановлення передавача в населеному пункті Кигичівка, що покриває цю територію».

Переможці конкурсу, які отримали ліцензію на мовлення в Краснограді, повинні будуть переоформити свої ліцензії, уточнив він.

Голова Національної ради Володимир Манжосов доповнив свого колегу, зазначивши, що на територію розповсюдження сигналу це жодним чином впливати не буде.

Також він повідомив присутніх журналістів, що у грудні відбудеться планова перевірка компанії «Зеонбуд». «Я думаю, що після цього, враховуючи суспільний резонанс, ми проведемо за підсумками перевірки прес-конференцію разом із компанією і запросимо всіх бажаючих взяти у ній участь», – сказав Володимир Манжосов.