ТОВ «Новий формат ТВ» переоформлює цифрову ліцензію

10.02.2012

Члени Національної ради на засіданні 8 лютого 2012 року ухвалили рішення про переоформлення ліцензії на цифрове мовлення ТОВ «Новий формат ТВ». Змінилися місцезнаходження станцій мультиплексування та, відповідно, територія розповсюдження програм.

Раніше станції розміщувалися у селах Гупалівка, Китайгород та місті Красноград. Тепер вони перемістилися у села Дмухайлівку, Могилів та селище міського типу Кегичівку. На ці населенні пункти та прилеглі райони поширюватимуться програми, що їх надає провайдер програмної послуги ТОВ «ЗЕОНБУД». Власне і переоформлення ліцензії компанії пов’язане зі змінами, внесеними до ліцензії провайдера.

ТОВ «Новий формат ТВ» переоформив ліцензію Національної ради № 1416-м на багатоканальне регіональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5 у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Харківській областях. Ліцензією передбачене мовлення 24 години на добу, українською мовою не менше 75%, з логотипом «Новий формат», без ретрансляції програм інших мовників.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada