«Тоніс», «Новий канал» і «Новини 24 години» переоформили ліцензії на мовлення

18.02.2013

Одразу вісім ліцензій на мовлення товариства з обмеженою відповідальністю «Телеканал «ТОНІС», м. Київ, (ефірне загальнонаціональне телебачення, багатоканальне загальнонаціональне телебачення, телемережа МХ-5, і супутникове мовлення) переоформила на засіданні 18 лютого Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Так, зміни, що вносилися до ліцензій, стосувалися програмної концепції мовлення – формат із просвітницько-інформаційного став просвітницько-інформаційним із фільмопоказом. У складі редакційної ради Андрій Климчук та Еліна Вольська замінили Олександра Мужичука й Ларису Демків.

У зв’язку зі зміною складу редакційної ради дві ліцензії на мовлення переоформило товариство з обмеженою відповідальністю “Новини 24 години”, м. Київ (логотип: «NEWS ONE»; ефірне місцеве телебачення з використанням 49 ТВК у м. Волочиську та 49 ТВК у смт Теофіполі Хмельницької обл.). Так, зі складу редакційної ради вийшли Вадим Рабінович і Лаврентій Малазонія, натомість увійшли Пітер Джеймс Ентоні Дікінсон і Володимир Кацман.

Переоформлення ліцензії товариства з обмеженою відповідальністю „Новий канал”, м. Київ (ефірне загальнонаціональне телебачення з використанням 37 телеканалів), відбулося у зв’язку зі зміною місцезнаходження передавачів у м. Судаку Автономної Республіки Крим на 39 ТВК та у м. Гребінці Полтавської обл. на 26 ТВК.