„Телетріумф” збільшив кількість номінацій до 47

19.09.2011

24 ЧЕРВНЯ 2010 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ 10-Ї НАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ПРЕМІЇ «ТЕЛЕТРІУМФ», ПІД ЧАС ЯКОГО ТРИВАЛО ОБГОВОРЕННЯ ПОПЕРЕДНЬО ЗАТВЕРДЖЕНОГО СПИСКУ НОМІНАЦІЙ. ОРГКОМІТЕТ УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ЙОГО РОЗШИРЕННЯ. ДО 42 ЗАТВЕРДЖЕНИХ НОМІНАЦІЙ ДОДАЛОСЯ ЩЕ П’ЯТЬ:

24 червня 2010 року відбулося чергове засідання Організаційного комітету 10-ї Національної телевізійної премії «Телетріумф», під час якого тривало обговорення попередньо затвердженого списку номінацій. Оргкомітет ухвалив рішення про його розширення. До 42 затверджених номінацій додалося ще п’ять:

– Художник по світлу телепрограми (надається одна робота)

– Композитор телепрограми (надається одна робота)

– Художник по світлу телевізійного фільму/серіалу (надається одна робота)

– Композитор телевізійного фільму/серіалу (надається одна робота)

– Світлова режисура телепрограми (надається світлова режисура творів у жанрі, представленому в номінаціях «Розважальне шоу», “Телевізійна гра”, “Пізнавальна програма. Стиль життя”, “Гумористична програма”, «Соціально-політичне шоу»)

Нагадуємо, заявки подають до 20 липня 2010 р. Про умови конкурсу та порядок подачі творчих робіт можна ознайомитися на сайті «Телетріумфу»: www.teletriumf.org та на сайті Національної ради: www.nrada.gov.ua.

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись до менеджера проекту «Телетріумф» Катерини Танчак за тел. роб. (044) 353-13-98, моб. (097) 965-43-90

Організаційний комітет
Національної телевізійної премії «Телетріумф»