Телерадіостудія «Бориспіль» отримала попередження за другою ліцензією

12.12.2019

Національна рада на засіданні 12 грудня розглянула результати планової виїзної перевірки КП «Телерадіостудія «Бориспіль», м. Бориспіль Київської обл. (позивні: «Бориспіль ФМ») та оголосила йому попередження. 5 грудня  цього року цей мовник також отримав від регулятора санкцію «оголошення попередження» за ліцензією на телевізійне мовлення.

Планова перевірка радіо «Бориспіль ФМ» проводилася на підставі моніторингу від 30 жовтня 2019 року та зафіксувала аналогічні порушення законодавства, які були виявлені у компанії за ліцензією на телевізійне мовлення – недотримання частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Так, у телерадіокомпанії змінилися відомості про органи управління, однак мовник не подав до Національної ради упродовж 30 робочих днів заяви про переоформлення ліцензії на мовлення. У ліцензії директором компанії було зазначено – Бондаренко Н.Л., однак 12 червня 2016 року ним фактично стала – Бокова Л. В., одна з пов’язаних осіб за ліцензією – Бондаренко Н. Л., фактично – Бокова Л.В. (зміни відбулись 12.06.2019); один з членів редакційної ради за ліцензією – Бельськіте К. В., фактично – Ластовка В. В. (зміни відбулися 11.07.2019).

Беручи до уваги пояснення керівника Телерадіостудії «Бориспіль» та керуючись нормами чинного законодавства, Національна рада оголосила ліцензіату попередження та зобов’язала упродовж місяця усунути порушення.