Телерадіомовна компанія «Обрій» відновила діяльність у Скадовську

19.08.2016

Комунальне підприємство «Скадовська районна комунальна телерадіомовна компанія «Обрій» 2 серпня відновило свою діяльність. Про це регуляторний орган листом поінформувала Скадовська районна рада.

Мовлення на 36 ТВК у м. Скадовську було тимчасово припинено 24 травня цього року через фінансові труднощі. Національна рада звернулася до Скадовської районної ради, яка є засновником КП «Обрій», з проханням надати підтримку місцевому мовникові та сприяти відновленню його діяльності, оскільки відсутність сигналу на зазначеній частоті давала можливість за певних погодних умов ловити неякісне мовлення російської телекомпанії з Кримського півострова.

Розглянувши листа регуляторного органу, рада засновників підприємства і керівник телерадіоорганізації визначили шляхи спільного вирішення фінансових питань, які перешкоджали діяльності компанії. Таким чином, у часи мовлення Скадовської районної комунальної телерадіомовної компанії «Обрій» транслюються програми Херсонської філії НТКУ «Скіфія», що унеможливлює трансляцію будь-якого іншого каналу.