Телерадіокомпанії «Нова Одеса» оголошено попередження

25.03.2016

За результатами планової перевірки телерадіокомпанії «Нова Одеса» 24 березня рішенням Національної ради оголошено попередження. Підстава – порушення умов ліцензії і програмної концепції мовлення.

Проведена регуляторним органом у січні цього року планова перевірка ліцензіата засвідчила, що телерадіокомпанія «Нова Одеса», м. Одеса (вид мовлення – кабельне, логотип «ТА-Одеса»), у своїй діяльності порушила частину сьому статті 27 і частину восьму статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки зменшено обсяг вітчизняних програм, збільшено обсяг частки аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, а також не транслювалися передбачені ліцензією дитячі програми. Крім того, компанія досі мовить із двома логотипами – «ТА-Одеса» і «1 городской», що було підтверджено і представником ліцензіата під час засідання. «1 городской» – логотип ТРК «Нова Одеса» за ліцензією на ефірне мовлення на Одесу та прилеглі райони.

У зв’язку з виявленими порушеннями мовнику оголошено попередження, його зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. У разі усуненняпорушень мовник має право звернутися до регуляторного органу із заявою про скасування застосованої санкції.