Телерадіокомпанії «МТВ-ПЛЮС» оголошено попередження через трансляцію в ефірі карти України без Криму

29.04.2016

Національна рада, провівши перевірку ТОВ «Телерадіокомпанія «МТВ-ПЛЮС», смт Мирне Мелітопольського р-ну Запорізької обл., виявила порушення абзацу дев’ятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991 року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України) та оголосила їй попередження.

13 лютого 2016 року в ефірі ліцензіата в інформаційно-аналітичній програмі «Регион. Итоги» о 18:24 вийшов інформаційний сюжет «Специальный репортаж», наприкінці якого було продемонстровано карту України без Криму.

Директор компанії повідомив, що це була технічна помилка, коли під час трансляції сюжету про газопостачання міста, цю карту було взято з Інтернету через неуважність працівника. Він також сказав, що колектив вибачився за цей прикрий інцидент перед глядачами, а працівник поніс адміністративне покарання.

Однак факт порушення зафіксований, тому регуляторний орган застосував санкцію.