Телерадіокомпанія «ТВА» з Івано-Франківська переоформила ліцензію на мовлення

19.06.2013

Національна рада на засіданні 19 червня ухвалила рішення переоформити ліцензію на мовлення товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «ТВА», м. Івано-Франківськ (20-годинне мовлення на 34 ТВК у м. Чернівцях, логотип «ТВА») у зв’язку зі зміною керівника, юридичної та фактичної адрес телерадіоорганізації, юридичної адреси одного із власників – ТОВ «Медіа група «СІТІ», розподілу часток статутного фонду, складу редакційної ради, програмної концепції мовлення.

Відповідно до поданих документів виконує обов’язки директора компанії Тата Кеплер, зі складу редакційної ради виведено колишнього керівника організації Василя Забродського й Тетяну Ліст, натомість уведено Ольгу Міхалеву, Тату Кеплер, Юлію Сафтенку, Алісу Шаповал, Аліну Гринчук і Олену Крохмаль.

У програмній концепції мовлення на 3 год. 30 хв. збільшено частку програм власного виробництва, на 2 год. 30 хв. – мінімальну частку національного аудіовізуального продукту. У жанровому розподілі програм на 2 години більше стало інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, на 30 хв. зменшилося науково-просвітницьких передач і анонсів, на годину – фільмопоказу. Формат залишився незмінний – розважально-інформаційний із фільмопоказом.

Водночас представники компанії (колишній і теперішній керівники та їхні юристи) на засіданні надали інформацію про те, що в судових інстанціях триває розгляд спірного питання щодо керівництва і власності компанії. Як заявив В. Забродський, його «обікрали», натомість Людмила Пишна зауважила, що колишній директор ніколи не був власником компанії. Сьогодні, за словами фігурантів справи, вони ведуть перемовини про шляхи її вирішення.