Телерадіокомпанія «Алма» отримала три ліцензії на супутникове мовлення

02.06.2016

Національна рада 2 червня задовольнила клопотання телерадіокомпанії «Алма», видавши їй супутникові ліцензії на мовлення трьох телеканалів – «Наука», «Терра» і «Фауна».

Перший із них присвячений технічним відкриттям, новаціям, винаходам у сфері науки. Другий є каналом про подорожі, що відкриватиме глядачам різні куточки світу, знайомитиме з культурою, звичаями, кухнею країн і народів тощо. Третій розповідатиме про тварин. Формат усіх телеканалів – науково-просвітницький.

За словами представника компанії, цього року в ефірі будуть переважно іноземні передачі, багато з яких російського виробництва, а 2017 року ліцензіат має намір організувати виробництво власних телепрограм.

Голова Національної ради Юрій Артеменко нагадав про необхідність бути обережними з використанням контенту країни-агресора, «щоб не було порушень українського законодавства». Він також наголосив, що всі вітчизняні телеканали, в тому числі супутникові, мають дотримуватися правил ведення мовлення у дні скорботи чи дні пам’яті.

Обсяг мовлення зазначених телеканалів – 24 години на добу. Територія розповсюдження програм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника. Ліцензії телерадіокомпанії «Алма» видано на 10 років.