Телекомпанії «РАІ» оголошено попередження

29.11.2018

Розглянувши результати планової виїзної перевірки ПП «Телекомпанія «РАІ», м. Бурштин Івано-Франківської обл. (ефірне мовлення, позивні «РАІ»), Національна рада на засіданні 29 листопада оголосила ліцензіату попередження через порушення вимог ліцензії  і чинного законодавства.

 Під час проведення планової перевірки ПП «Телекомпанія «РАІ» регулятор зафіксував, що місцевий мовник не дотримується умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки зменшено частку програм власного виробництва, мінімальний обсяг науково-просвітницьких, розважальних та дитячих передач. Крім того, не виконано конкурсну вимогу щодо програмної концепції – в загальному обсязі власного мовлення інформаційні передачі місцевої тематики мають становити не менше як 15%, фактично інформація про м. Яремче, Яремчанську міську раду або Надвірнянський район в ефірі ПП «ТК «РАІ» не транслювалася.

Національна рада визнала порушення компанією вимог частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та оголосила попередження. Мовника зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії і норм чинного законодавства.