Телекомпанії «Примор’я» призначено позапланову перевірку через ознаки порушення мовлення у дні пам’яті

05.04.2018

Регуляторний орган на засіданні 5 квітня призначив позапланову перевірку ТОВ «ТРК «Примор’я», м. Балта Одеської обл. (логотип «літера «П»), у зв’язку зі зверненням ГО «Аратта-Одеса» щодо недотримання ліцензіатом вимог до мовлення у День пам’яті 1 березня цього року з нагоди 75-х роковин з часу Корюківської трагедії.

У день пам`яті телерадіоорганізації зобов’язані дотримуватися вимог Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Цей регуляторний акт зобов’язує ліцензіатів Національної ради внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни: поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам’яті; припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач; під час телетрансляції розмістити на екрані відповідне стилізоване зображення або палаючу свічку, які є доречними до відповідної події; оголосити о 12.00 хвилину мовчання із супроводженням звуку метронома, якщо інше не передбачено відповідним нормативно-правовим актом.

Фахівці Національної ради під час перевірки з’ясують, чи були порушення у мовленні  телекомпанії «Примор’я»,  після чого регулятор ухвалить відповідне рішення.