Телеканали “ГРАД” і “7” стали переможцями конкурсу на мовлення у цифровому мультиплексі Одещини

08.08.2019

8 серпня Національна рада провела конкурс і визначила ще дві телерадіоорганізації, які мовитимуть у мультиплексі Одещини, зокрема на 11 і 12-й програмах 27 ТВК в Одесі у стандарті DVBT2 (MPEG-4). Ними стали відповідно ТОВ «Телерадіокомпанія «Град», м. Чорноморськ Одеської обл. («ГРАД») і ТОВ «Телерадіокомпанія «АРТ», м. Одеса («7»).

Претендентів на кожну програму було двоє. Так, на мовлення на 11 програмі претендувало ще  ТОВ «МОСТ-ТВ», м. Одеса («мост-ТВ»), а на 12 програмі – ТОВ «Телерадіокомпанія «Медіа-юг», м. Київ («БЕССАРАБИЯ ТВ»).

Телеканали мовитимуть 24 години на добу, їхні програми поширюватимуться на м. Одесу, м. Чорноморськ та Овідіопольський, Біляївський, Лиманський райони області.

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко розповів, що завдяки співпраці з Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, який є оператором цифрової мережі в Одеській області, вдалося значно розширити цей мультиплекс. Спершу в ньому було 8 місць (програм), потім після встановлення додаткового обладнання їх кількість зросла до 10, і зараз багатоканальна мережа Одещини нараховує 12 програм.

Таким чином, за результатами цього, а також попередніх конкурсів на мовлення в багатоканальній мережі  Одещини, які проводилися Національною радою у 2017 – 2019 роках, нині в Одесі на 27 ТВК працюватимуть 11 телеканалів. Це –

  • ТОВ «Телерадіокомпанія Клуб-ТВ», м. Одеса («GTV»);
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «Андсер», м. Одеса («А1»);
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «Південна хвиля-ТВ», м. Одеса («ЮЖНАЯ ВОЛНА»);
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «Моя Одеса», м. Одеса («ДУМСКАЯ.TV»);
  • ТОВ «Реноме Інет», м. Одеса («OLVIA»);
  • ТОВ «Гравіс», м. Київ («ПЛЮСПЛЮС»);
  • ТОВ ТРК «Нова Одеса», м. Одеса («1 ПЕРВЫЙ ГОРОДСКОЙ»);
  • ТОВ «Ріак-Інформ» («7»), м. Одеса;
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «Здоров’я», м. Одеса, (логотип – напис літерами червоного кольору «Телеканал «Здоровье» у стилістиці журналу колишнього СРСР «Здоровье»).

Ліцензію ТОВ «Телерадіокомпанія «Одеса 1» («ОДЕСА 1»), м. Київ, на багатоканальне мовлення у 22 населених пунктах Одещини, яку компанія отримала за результатами конкурсу наприкінці 2017 року, в липні цього року було анульовано на прохання компанії. Отже, ця програма в мультиплексі залишається вільною, і Національна рада найближчим часом оголосить на неї конкурс.