Телеканалу «НТН» оголошено попередження

18.11.2016

ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (логотип НТН), м. Київ, Національна рада на засіданні 18 листопада оголосила попередження за результатами позапланової перевірки.

 Моніторинг телеканалу «НТН», проведений 03.09.2016, виявив трансляцію випуску «Неймовірна втеча» передачі «Речовий доказ», присвяченого діяльності органів КДБ й зокрема позитивному образу полковника КДБ Мухіна. 29 вересня Національна рада призначила компанії позапланову перевірку, яка зафіксувала в часовому проміжку з 11:25 до 11:52 трансляцію такого контенту, що є порушенням частини другої статті 9 Закону Україну «Про телебачення і радіомовлення».

 Компанія визнала порушення, заявивши, що це була помилка редактора, який не уважно переглянув зазначений матеріал. До цього працівника було вжито адміністративних заходів.

 Члени Національної ради наголосили, що це вже друга подібна помилка каналу. Ухвалено рішення застосувати до телерадіокомпанії санкцію «оголошення попередження». Упродовж місяця ліцензіат повинен увідповіднити свою діяльність нормам законодавства і умовам ліцензії.

 Нагадаємо, 11 лютого 2016 року Національна рада вже оголосила попередження ТОВ «Телестудія «Служба інформації» через трансляцію випуску телесеріалу «Легенди карного розшуку» під назвою «Кровавая вольница».