Телеканалу «Інтер» продовжено термін дії ліцензії на мовлення

11.06.2015

НАЦІОНАЛЬНА РАДА ПРОДОВЖИЛА ТЕРМІН ДІЇ ЛІЦЕНЗІЇ НА МОВЛЕННЯ ТЕЛЕКАНАЛУ «ІНТЕР». ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ УХВАЛЕНО НА ЗАСІДАННІ 11 ЧЕРВНЯ.

Національна рада продовжила термін дії ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер». Відповідне рішення ухвалено на засіданні 11 червня. За нього члени Національної ради проголосували одноголосно.

Доповідаючи із цього питання, заступник голови Національної ради Григорій Шверк розповів, що регуляторний орган докладно вивчив усі документи, які стосуються справи, в тому числі всі рішення і протоколи. «Юридичних підстав не продовжувати термін дії ліцензії «Інтеру» немає», – наголосив він. У цьому його підтримав і голова Національної ради Юрій Артеменко, який зауважив, що після вивчення усіх аспектів не бачить законних причин не продовжувати ліцензію телеканалу. «Це той випадок, коли ми маємо бути відвертими і чесними», – зазначив він.

Він також зауважив, що цілком свідомий, що сьогоднішнє рішення регулятора може бути оскарженим у суді будь-якою стороною.

Під час розгляду питання на засіданні регулятора були присутні народні депутати України Сергій Висоцький, Антон Геращенко, Володимир Гусак, Павло Кишкар, Наталія Королевська, Іван Крулько, Олена Масоріна, Юрій Мірошниченко, Іван Мирний, Юрій Павленко,народний депутат попередніх скликань Юрій Кармазін, представники громадськості,засобів масової інформації.

Ліцензію телеканалу «Інтер» (мережа із 389 каналів у 24 областях, м. Київ та АРК, обсяг мовлення – по 24 години на добу) продовжено на 7 років.