Телеканал «Тravel and Adventure» став доступним для перегляду в Україні

11.05.2018

11 травня Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, поповнивши його телеканалом про туризм «Тravel and Adventure».

Ліцензію на телевізійне мовлення канал отримав у регуляторному органі NEPLP (National Electronic Media Council) Латвійської Республіки. Ліцензія універсальна – охоплює супутникове мовлення, інтернет і  кабельне мовлення. Водночас рішення щодо змісту програм ухвалюються на території Естонії, значна кількість працівників працює у цій країні, головний офіс правовласника розміщується в Талліні.

«Тravel and Adventure» транслюється у форматах HD та SD. Обсяг мовлення –  24 години на добу, мови програми – російська, французька й англійська.
У програмі немає реклами, передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонено на території України.

У ліцензії телеканалу зазначено, що вона орієнтована на трансляцію у країнах Балтії та в Україні.  

Звернення про внесення телеканалу «Тravel and Adventure» до Переліку  іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України до Національної ради надійшло від компанії «TELCOM TRADING OU», Естонія.