Телеканал «The MGM Channel» вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні

04.04.2019

4 квітня Національна рада ухвалила рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України телеканал «The MGM Channel», який має юрисдикцію Німеччини. Підставою стали моніторинги Національної ради, а також лист німецького регуляторного органу.

Під час проведення  Національною радою моніторингу іноземних програм не було  зафіксовано трансляцію телеканалу під логотипом «The MGM Channel».

У зв’язку з  цим Національна рада у лютому цього року звернулася до регулятора Німеччини з проханням підтвердити чи спростувати інформацію про припинення діяльності телеканалу чи повідомити про зміни, які відбулися на телеканалі під логотипом «The MGM Channel».

У відповідь на звернення листом від 20.03.2019 Національну раду було поінформовано, що розповсюдження іноземної програми «The MGM Channel» було припинено 31.12.2016, ліцензію на мовлення анульовано на початку 2017 року.

Зважаючи на встановлені факти, Національна рада вилучила телеканал «The MGM Channel» із переліку іноземних каналів, які дозволено ретранслювати в Україні.