Телеканал «SPIKE» вилучено із переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції

02.09.2021

Регуляторний орган під час засідання 2 вересня вніс зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Так, було вирішено вилучити з нього телеканал «SPIKE», ретрансляцію якого на території нашої країни було дозволено рішенням Національної ради від 26 квітня 2018 року № 597.

До Національної ради надійшло звернення від ТОВ «ДЕНТОС ЮРОП», як представника «Viacom СBS Networks International Crech s.r.o.» за довіреністю на території України. Товариство просить регулятора вилучити з переліку дозволених програм іноземний телеканал «SPIKE», правовласником якого є Чеська Республіка.

За рішенням правовласника, як було поінформовано регулятора офіційним листом, трансляцію цього мовника на територію нашої країни було припинено з 1 червня цього року.  

Національна рада задовольнила прохання заявника. Таким чином, нині Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України налічує 186 телеканалів.