Телеканал «SonyTurbo (EE)» внесено до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції

13.11.2015

Регулятор на засіданні 12 листопада вніс зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Так, із нього вилучено телеканал «Школьник ТВ», натомість додано «SonyTurbo (EE)».

Із проханням внести канал «SonyTurbo (EE)» до переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення до Національної ради звернулася компанія «Бітмедіаком». Моніторинг регулятора засвідчив, що в програмі немає передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонене на території України.

Ліцензія на телевізійне мовлення телеканалу була видана у Великій Британії. Тематика каналу – розважальні фільми і серіали. Мова – російська та англійська. Обсяг мовлення – 24 години. Реклами у програмах телеканалу не зафіксовано. Спосіб поширення сигналу – кодований.

Водночас з’ясовано, що вже тривалий час супутниковий телеканал «Школьник ТВ» не мовить. У зв’язку із цим вирішено вилучити його із Переліку іноземних програм.