Телеканал «ПРАВДА ТУТ» змінив керівника і місцезнаходження компанії і не переоформив ліцензію – регулятор призначив перевірку

17.06.2021

Члени Національної ради на засіданні 17 червня вирішили перевірити діяльність «ПРАВДА ТУТ» (ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут», м. Вишневе Київської області) за двома ліцензіями на кабельне і супутникове мовлення через виявлені ознаки порушень чинного законодавства.

Регуляторові стало відомо, що товариство ще 26 вересня минулого року внесло зміни до своїх установчих документів. Відомості щодо зміни органу управління та місцезнаходження юридичної особи були зафіксовані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). За інформацією, вказаною в ЄДР, керівником компанії є Ковальов Сергій Гелійович, а за ліцензіями на мовлення – директор Гришин Іван Євгенійович.

До того ж не відповідає зазначеній у ліцензії мовника і його реальна юридична адреса.

Ліцензіат зобов’язаний був протягом тридцяти робочих днів подати до Національної ради заяву з проханням переоформити ліцензії у зв’язку з такими змінами. Оскільки цього зроблено не було, такі дії мовника свідчать про порушення ним вимог частини четвертої статті 35, частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Після проведення перевірки Національна рада ухвалить відповідне рішення.