Телеканал «Ера» мовитиме і через супутник

24.10.2011

Учора, 28 вересня, Національна рада ухвалила рішення про видачу супутникової ліцензії ТОВ «Телерадіокомпанії «ЕРА». Компанія на українському ринку понад десять років і вважається одним із лідерів серед мовників інформаційного формату.

Представник телерадіоорганізації докладно розповіла про плани на майбутнє. Серед іншого, «Ера» мовитиме 24 години на добу, готуватиме низку спільних проектів з радіостанцією та впроваджуватиме нові формати передач. Зокрема, мова йде про формат «віжн радіо»: «Завдяки партнерству з радіостанцією «ЕРА ФМ» ми маємо конвергентні технічні можливості. Тобто зі створенням телерадіостудії один і той же проект зможе транслюватися як по радіо, так і по ТБ», – зазначила під час презентації генеральний директор компанії Людмила Обертинська.

Окрім цього, наголошувалося, що канал «Ера» має неабиякий досвід діяльності в українському теле- та радіопросторі. Першу ліцензію він отримав ще 2001 року. «З цього часу ми розповідаємо про найважливіші події країни і світу. Оскільки ми мовимо в складі Національної телекомпанії України, нас дивиться вся країна. Таким чином, ми впливаємо на події в державі, в тому чилі і політичного характеру, та формуємо громадську думку. Плануємо робити це і надалі», – сказала пані Обертинська.

Члени Національної ради в цілому відзначили високий рівень підготовки презентації, вони схвально поставилися до інноваційного духу, з яким компанія планує розвиватися надалі. «Здається, цей крок вперед міг відбутися ще п’ять років тому. Ми раді, що такий важливий гравець на українському ринку теле- та радіопродуктів вирішив зміцнити свої позиції», – наголосила член Національної ради Ірина Опілат.

Згідно з програмною концепцією, програми власного виробництва становитимуть 54%, мінімальна частка національного аудіовізуального продукту – 92%, у той час як максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва лише 8%. Мовлення вестиметься українською мовою (не менше 75%) в інформаційно-розважальному форматі з фільмопоказом.

Щодо жанрового розподілу, на каналі транслюватимуться інформаційно-аналітичні, публіцистичні, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі та розважальні передачі. Територія розповсюдження телепрограм – Україна та інші країни в межах зон впевненого прийому сигналу із супутникового ретранслятора.

Відповідно до наданих документів, генеральним директором компанії є Людмила Обертинська. Власники компанії – ТОВ «Українська незалежна інформаційна агенція «Республіка», ПП «Терокс», Володимир Мельник і Тетяна Приходько.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada.