Телеканал «BUSINESS» отримав штрафну санкцію

07.06.2017

Регулятор на засіданні 7 червня за результатами позапланової перевірки, яка підтвердила невиконання рішення Національної ради від 23.02.2017 № 200 та неусунення ліцензіатом порушень в установлені строки після оголошення попередження, застосував до ТОВ «ТРК «Погода ТБ» санкцію «стягнення штрафу».

Перевірка підтвердила зафіксовану моніторингами відсутність мовлення телеканалу «BUSINESS» у цифровій загальнонаціональній телемережі, провайдером якої є ТОВ «Зеонбуд», і неусунення порушень, за які ліцензіат отримав попередження (недотримання частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»).

Під час розгляду питання представник компанії повідомив, що мовник і провайдер упродовж тривалого терміну не можуть врегулювати господарських стосунків, проте і в судовому порядку це питання не вирішують.

Отже, керуючись частиною дев’ятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада наклала на порушника штраф у розмірі 5% від суми ліцензійного збору, що становить 50 604 грн.