Світла пам’ять Володимиру Кучугурному

18.03.2019

З глибоким сумом повідомляємо, що 18 березня 2019 року на 64 році обірвалося життя нашого колеги, представника Національної ради у Запорізькій області Володимира Кучугурного. 

Майже 18 років Володимир Юхимович віддав праці у Національній раді, з травня 2001 року він представляв інтереси державного регуляторного органу в Запорізькій області. А розпочав свій шлях Володимир Кучугурний у медіа-просторі ще  далекого 1981 року, коли був зарахований на посаду диктора у Комітет по телебаченню і радіомовленню Запорізької обласної ради народних депутатів. Далі він працював у Запорізькій обласній державній телерадіокомпанії, Запорізькій обласній державній  адміністрації. Тобто все професійне  життя Володимира Кучугурного було пов’язане з медіа запорізького краю.

Колеги Володимира Юхимовича пам’ятатимуть його як завжди усміхнену, красиву, щиру людину, доброго товариша, фахового, широко освіченого професіонала, який вболівав за розвиток галузі, за державницькі інтереси у сфері інформаційного забезпечення.

Національна рада висловлює щирі співчуття родині Володимира Кучугурного, його близьким і друзям. Світла пам’ять про нашого колегу завжди буде в наших серцях.

Прощання з Володимиром Кучугурним відбудеться у Запоріжжі з 13:30 до 14:30 у четвер, 21 березня, в Театрі юного глядача, вул. Незалежної України, 55-а.