Супутниковий телеканал «Моя дитина» змінив програмну концепцію мовлення

13.06.2013

Товариство з обмеженою відповідальністю «Манеж ТВ», м. Київ, на засіданні Національної ради 12 червня переоформило ліцензію на супутникове мовлення. Зміни стосувалися адреси директора, параметрів супутникового каналу мовлення (так, змінився супутниковий ретранслятор із «ASTRA 1G» на «ASTRA 4A», орбітальна позиція – 5º сх. д. і частота прийому – 12399 МГц), оператора телекомунікацій – ТОВ «СЕС Сіріус Україна», м. Київ, і програмної концепції мовлення.

В останній, зокрема, зазначено, що формат мовлення змінюється з інформаційно-розважального на просвітницький з фільмопоказом, зникають інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі, натомість з’являється 10 годин науково-просвітницьких передач, з 8 годин 30 хвилин на добу до 1 години на добу зменшується обсяг розважально-музичних передач, водночас удвічі (із 3 до 6 годин) зростає час фільмопоказу. Незмінною лишилася частка власних програм, в ефірі телекомпанії вона становить 6 годин на добу.

Члени Національної ради протокольним дорученням визначили провести додатковий моніторинг мовлення каналу «Моя дитина», оскільки попередній моніторинг, проведений незадовго до розгляду питання про переоформлення ліцензії, засвідчив деякі відхилення в роботі компанії від умов ліцензії. Як пояснив представник ТОВ «Манеж ТВ», на час моніторингу до регуляторного органу вже були подані документи на переоформлення ліцензії. Новопризначений моніторинг має з’ясувати, чи працює товариство у правовому полі.