Сумщина вшановує пам’ять жертв війни

19.09.2011

„СЬОГОДНІ, В ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ, ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЇ СУМЩИНИ ЗАПРОВАДИЛИ СПЕЦІАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ, ПРИУРОЧЕНЕ ДО ЦІЄЇ ПАМ’ЯТНОЇ ДАТИ”, – ПОВІДОМЛЯЄ ПРЕДСТАВНИК НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МИКОЛА ТАРАНЮК.

„Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, телерадіоорганізації Сумщини запровадили спеціальне програмування, приурочене до цієї пам’ятної дати”, – повідомляє представник Національної ради в Сумській області Микола Таранюк.

Протягом дня в ефірі телекомпаній транслюються тематичні документальні фільми, передачі-спогади, репортажі, музичні програми про Велику Вітчизняну війну.

Так, регіональна телерадіокомпанія «Відікон» представила глядачам свій новий телевізійний проект «Це – наша перемога», кульмінацією концертного дійства якого стало виконання воєнних пісень відомими артистами обласного центру разом із журналістами місцевих електронних засобів масової інформації. Телекомпанія «Телеком-Сервіс» із Шостки включила до сьогоднішніх програм документальний фільм про земляка, тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-винищувача Івана Кожедуба.

У цей день Мистецько-інформаційний «РТВ-Центр Вежа» з Конотопа провів у телестудії програму круглого столу з учасниками Великої Вітчизняної війни.

Телерадіоорганізації широко висвітлюють в інформаційних програмах оперативні події, які відбуваються в області з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Відповідні зміни внесли в програмне наповнення і місцеві FM-радіостанції. До музичних програм за заявками радіослухачів включено пісні для ветеранів війни, протягом дня транслюються в ефірі пісні воєнних і повоєнних років.