Сумщина складає інформаційну мапу області

04.06.2018

Керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький спільно із  представником Національної ради у Сумській області Ларисою Якубенко провели співбесіди з головами райдержадміністрацій Сумської області щодо стану інформаційного простору на окремих територіях сільських та селищних рад. 

Згідно з аналізом, проведеним працівниками районних державних адміністрацій на виконання рішення Робочої групи з питань розвитку інформаційного простору, інформаційної безпеки та прорахунку частот для телерадіомовлення для Сумської області, перехід на цифровий телевізійний формат мовлення  дасть змогу мешканцям багатьох населених пунктів дивитися набагато більше вітчизняних каналів, ніж в аналоговому стандарті.

Так, наприклад, на окремих територіях сільських і селищних рад Середино-Будського, Великописарівського, Глухівського, Лебединського, Липово-Долинського,  Ямпільського районів в аналоговому форматі наявні сигнали лише  від 1 до 5 загальноукраїнських мовників, а в цифровому форматі – 32.

Робота над складанням інформаційної мапи Сумщини в розрізі кожного населеного пункту у прикордонних районах триває і далі. Інформація постійно уточнюється та оновлюється.