Спортивний і релігійний телеканали поповнили перелік іноземних програм, які відповідають Європейській конвенції

16.06.2016

Французький телеканал «Eurosport 2 Wimbledon SD» і польський телеканал «TRWAM» визнані такими, зміст яких відповідає Європейській конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Рішення про внесення цих програм до відповідного переліку регуляторного органу ухвалене на засіданні Національної ради 16 червня.

«Eurosport 2 Wimbledon SD» є спортивним телеканалом, який транслюватиметься тимчасово – у період із 20 червня до 10 липня 2016 року. Ліцензія на телевізійне мовлення видана французьким регулятором CSA. Мови програми – англійська і російська. Обсяг мовлення – 24 год./добу.

«TRWAM» – релігійний телеканал, який отримав ліцензію на мовлення у польській Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Мова програми – польська. Обсяг мовлення – 24 години на добу.

Як засвідчив моніторинг Національної ради, в обох програмах немає передач еротичного та сексуального змісту, передач зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонено на території України. Також у програмах телеканалів немає реклами.

Крім того, регуляторний орган на прохання ліцензіата каналу ухвалив внести зміну в назву програми «ID Extra (HD)» (одночасна трансляція у форматах SD і HD) – слово «Extra» замінити словом «Xtra».