Спільний проект Ради Європи „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” продовжено до грудня 2010 року

19.09.2011

ПІД ЧАС БРИФІНГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ, ЩО ВІДБУВСЯ 28 КВІТНЯ 2010 РОКУ, ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ТЕТЯНА ЛЕБЕДЄВА ПОВІДОМИЛА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ДНЯМИ БУЛО ПІДБИТО ПІДСУМКИ СПІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА РАДИ ЄВРОПИ „СПРИЯННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ В УКРАЇНСЬКОМУ МЕДІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ”, АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ ЯКОЇ Є НАЦІОНАЛЬНА РАДА.

Під час брифінгу Національної ради, що відбувся 28 квітня 2010 року, член Національної ради Тетяна Лебедєва повідомила представників засобів масової інформації, що днями було підбито підсумки спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі”, активним учасником якої є Національна рада.

„Цей проект розгортався у той час, коли ми ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення і дуже потребували практичних рекомендацій. За його допомогою було проведено багато практичних семінарів для членів Національної ради, керівників структурних підрозділів, зроблено багато експертиз законопроектів. Він є прикладом успішної технічної допомоги з боку європейських структур, і тому організаторами було прийнято рішення подовжити проект до грудня 2010 року”, – зазначила Тетяна Лебедєва.

Члени Національної ради висловили свій жаль із того приводу, що довгостроковий експерт Ради Європи Ад ван Лун, який опікувався цим проектом в Україні і який доклав багато зусиль, аби наблизити українське медійне середовище до європейських стандартів, закінчив своє перебування в нашій країні.

Прес-служба Національної ради