Сьогодні Україна відзначає День Збройних сил України

06.12.2022

Сьогодні день ЗСУ. День української Армії. День гордості, поваги, безмежної любові до тих, хто боронить нашу землю.

Шановної наші Герої і Героїні, ми відчуваємо ваш Захист, пишаємося вашою Силою, знаємо, як самовіддано ви боретеся за нашу рідну Україну.

Вашими подвигами захоплюється увесь світ.

Ви зупинили загарбницьку навалу під Києвом, стояли на смерть під Черніговом, Сумами, Миколаєвом, Харковом, звільнили Херсон, Куп’янськ, Ізюм, Лиман. Пам’ятником сталевої моці нашої армії, незламності й гордості стали Маріуполь, Бахмут, Сєвєродонецьк, десятки українських міст, де ціною неймовірних зусиль ви зупиняли і зупиняєте тисячні орди рашистів. Ваш поступ невпинний, на вас чекають тисячі українців у Мелітополі й Бердянську, в Донецьку й Луганську, мріє про звільнення Крим.

Безстрашні воїни, ви б’єте так звану другу армію світу, послану на нашу землю кремлівським диктатором, знищуєте російські танки й літаки, ракети й кораблі. Щодня вся країна стежить за цифрами російських втрат і пишається вашими успіхами. ЗСУ  – ці три літери означають для всіх українців Життя і водночас вселяють страх у серця окупантів і їх поплічників.

Ми розуміємо ціну кожної перемоги… Нам болить кожна крапля вашої крові. Ми пам’ятаємо кожного Героя і Героїню, що склали голову за наше майбутнє, за волю і незалежність України.

Вклоняємося вашому подвигу.  Ви – наша гордість і слава! Хай оминають вас ворожі кулі й береже Господь. Віримо в нашу спільну Перемогу!

Слава Україні! Слава ЗСУ!