Smartbreakfast з Ольгою Герасим’юк – голова медіарегулятора візьме участь у заходах національної програми залучення молоді до відновлення України

15.08.2023

14 серпня у Пирятинській громаді на Полтавщині стартував обмін у рамках програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA. Заходи, пов’язані з обміном, триватимуть до кінця тижня. 16 серпня голова Національної ради Ольга Герасим’юк під час Smartbreakfast поспілкується з молоддю.

Програма покликана надати можливість молодому поколінню зробити внесок у відбудову країни і налагодити комунікацію між молоддю з різних куточків держави. 

У рамках обміну Пирятинська громада приймає молодь із Чернігівської, Сумської, Кіровоградської, Харківської, Запорізької, Вінницької, Полтавської областей. До роботи команди долучилися й активні представники пирятинського молодіжного середовища, зокрема члени молодіжної ради.

Учасники обміну облаштовують майбутній молодіжний простір – осередок для молоді всієї громади. Окрім відновлювальних робіт, для учасників проєкту заплановано багато різноманітних заходів.

Також у рамках програми обмінів 16 серпня відбудеться вистава київського театру «Сузір’я» “Народжені бути вільними”.