Шосткинська телерадіокомпанія «Акцент» розширює дитяче мовлення

17.09.2013

Місцеві телерадіоорганізації Сумщини перебувають у постійному пошуку нових форм і методів роботи в ефірі зі створення програм для дитячої аудиторії.

Тісна співпраця існує між Комунальним підприємством «Телерадіокомпанія «Акцент» із міста Шостки і Шосткинським центром естетичного виховання, на базі якого працює дитяча телестудія. Юні журналісти, учні міських шкіл виготовляють тут відеопродукцію для дитячої аудиторії. Вони знаходять теми для сюжетів, розробляють сценарії програм та втілюють їх у життя.

Створений на ТРК «Акцент» цикл програм «Погостини» знайомить глядачів із народними обрядами і традиціями українського народу. Безпосередню участь у програмі беруть учасниці дитячого народного фольклорного ансамблю «Любисток». Керівниками проекту є директор телерадіокомпанії «Акцент» Ірина Коваленко і керівник зазначеного ансамблю, заслужений працівник культури України Тетяна Стегайло.

Цикл програм «Дитячий телетеатр» пропонує до уваги дітей найкращі зразки вистав за участю зразкового театрального колективу «Дзеркало».

Ще один цикл програм створений для близького знайомства дітей з різними мистецькими жанрами – вокалом, хореографією, музикою і творчістю загалом. Він має назву «Глядацька зала». У зйомках беруть участь колективи центру естетичного виховання й дитячої школи мистецтв, студентського клубу Шосткинського інституту Сумського державного університету.

Крім того, на ТРК «Акцент» за участі зразкового театру естрадної пісні «Мікс» створено музично-літературну програму «Вічно молоді пісні», в якій діти співають пісні воєнних часів.

Така плідна й тісна співпраця ТРК «Акцент» із дитячими закладами Шостки дала можливість компанії розширити програмне наповнення мовлення дитячими передачами.


Телекомпанія вийшла з пропозицією до адміністрації Шосткинського центру естетичного виховання щодо підписання Меморандуму про подальшу співпрацю. Цю творчу ідею підтримано дитячою дорадчою радою, що діє при міському голові Шостки.