Шістьом програмам суспільного мовника і ще п’ятьом компаніям перевидано дозволи на тимчасове мовлення

25.11.2021

До регуляторного органу звернулася низка ліцензіатів щодо продовження терміну дії дозволів на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, оскільки у грудні цього року збігає термін їх дії. Ознайомившись із заявами компаній, Національна рада на засіданні 25 листопада змінили кінцевий строк дії їхніх тимчасових дозволів, дозволивши ще рік мовити на прифронтових і прикордонних територіях.

Отже, шість програм АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» і далі транслюватимуться у Донецькій і Луганській областях. Зокрема:

  • «Українське радіо» продовжуватиме працювати на частотах 98,6 МГц у м. Костянтинівці Донецької області і 88,2 МГц у м. Лисичанську Луганської області;
  • «Радіо «Промінь»  на частотах 95,8 МГц у с. Бахмутівці і 92,1 МГц у м. Лисичанську Луганської області;
  • «Радіо «Культура» – на частотах 102,6 МГц у м. Гірнику Донецької області і 91,6 МГц у с. Бахмутівці Луганської області;
  • «Голос Донбасу» – на частотах 87,9 МГц у м. Бахмуті100,3 МГц у м. Волновасі, 90,4 МГц у м. Краматорську, 88,0 МГц у м. Маріуполі Донецької області, 88,0 МГц у с. Бахмутівці Луганської області;
  • «Українське радіо. Пульс» – на частотах 102,1 МГц у смт Біловодську, 101,9 МГц у смт Білолуцьку, 100,1 МГц у с. Зоринівці, 105,9 МГц у м. Лисичанську, 102,9 МГц у смт Марківці, 103,5 МГц у м. Сватовому, 89,3 МГц у смт Станиці Луганській, 102,1 МГц у смт Троїцькому Луганської області.
  • «UΛ: ПЕРШИЙ» згідно з виданим дозволом далі мовитиме у місті Гірнику Донецької області на 25 ТВК.

Жителі селища Широкого Щастинського (Станично-Луганського) району Луганської області зможуть і далі на частоті 91,9 МГц слухати передачі Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (позивні «Армія FM – військове радіо».

 ТОВ «ТРК КЛАС», м. Київ (позивні «Перець FM», «Стильное»), поширюватиме свої програми у місті Костянтинівці Донецької області на частоті 90,1 МГц.

 Працюватиме далі у місті Гірнику Донецької області і ТОВ «ТРК «Можливість», м. Слов’янськ Донецької області (позивні «радіо М»), на частоті 105,5 МГц.

Також продовжуватимуть звучати програми і ТОВ «ТРК «Тризуб ФМ», м. Запоріжжя (позивні «ТРИЗУБ ФМ/TRIDENT FM»). Сигнал цього мовника доступний на частотах 105,1 МГц у місті Гірнику і 102,2 МГц – на КПВВ Гнутовому Донецької області.

Окрім того, програми ПГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТРК «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ (позивні «Громадське радіо»упродовж ще одного року транслюватимуться у м. Гірнику Донецької області та у с. Бахмутівці Щастинського (Новоайдарського) району Луганської області на частотах 91,4 МГц та 98,1 МГц відповідно.

 Дозвіл на тимчасове мовлення надає телерадіоорганізації право на позаконкурсних засадах відповідно до умов дозволу здійснювати тимчасове ефірне мовлення на територіях із особливим режимом мовлення. Строк дії дозволу на тимчасове мовлення становить один рік.