Щодо звернення телеканалу «1+1»

29.12.2016

Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення  має повідомити:

Ще два тижні тому, 15 грудня 2016 року, ліцензія для каналу «1+1» на аналогове мовлення переоформлена та продовжена на 7 років. За це рішення одностайно проголосували всі члени Національної ради.

Згідно зі статтею 33 Закону України «Про телебачення та радіомовлення» бланк ліцензії на мовлення з продовженим строком дії вручається ліцензіату НЕ РАНІШЕ ніж в останній робочий день строку дії попередньої ліцензії за умови сплати ліцензійного збору  – тобто не раніше 29 грудня. Відповідно до статті 32 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» передбачено, що бланк ліцензії має бути виданий заявнику після внесення ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким документом для Національної ради є виписка Державної казначейської служби України, яка була отримана 26.12.2016 року. Резюмуючи – «Студія «1+1» має отримати бланк ліцензії не пізніше ніж 06 січня 2017 року.

Водночас повідомляємо, що Національна рада звернулася до каналу з листом про підтвердження того, що кінцевий бенефіціарний власник каналу не змінився.

Просимо Вас не шукати в усьому політичну складову, нагадуючи ще раз те, із чого почали  – 15 грудня 2016 року ліцензія для каналу «1+1» на аналогове мовлення переоформлена та продовжена на 7 років. Національна рада діяла і діятиме виключно в рамках чинного законодавства.