Щедрі дарунки волинським телевізійникам

06.06.2013

Дві потужні комп’ютерні станції: для нелінійного відеомонтажу у форматі Full HD і для створення 3D графіки вартістю 100 тисяч гривень напередодні професійного свята журналістів отримала у подарунок Волинська ОДТРК від Фонду «Новий Луцьк» народного депутата України Ігоря Палиці.

Нове обладнання дозволить вийти на вищий рівень графічного оформлення і якості телевізійних передач.

Фонд також профінансував придбання прав на трансляцію кінострічок українського виробництва. То ж протягом 2013 року щонеділі в ефірі державного мовника реалізовуватиметься соціальний проект «Українське кіно на «Новій Волині», мета якого – популяризація українського мистецтва, мови і культури, виховання молодого покоління на кращих зразках національного кінематографу.

Співпраця триватиме і в 2014 році – запевнила заступник голови правління фонду «Новий Луцьк» Ірина Констанкевич на презентації проекту. Вона також передала 10 путівок на безкоштовний відпочинок працівників Волинської ОДТРК у спортивно-оздоровчому центрі «Буковель».

Виступаючи на урочистому зібранні та вручивши Почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення першому заступнику генерального директора цієї компанії Марії Андрушко, представник Національної ради у Волинській області Степан Родич зазначив: «Приємно вітати колектив, який у професійному сенсі заслуговує найвищої похвали».

Він також високо оцінив благодійний внесок народного депутата Ігоря Палиці, який вишукує можливості для підтримки місцевих тележурналістів та українського телепродукту. «Це дуже вчасна акція, адже нині більшість телевізійних каналів транслюють іноземні бойовики та серіали. Відрадно, що нині творчість українських кіномитців, яка стала справжнім скарбом, нарешті буде належно оцінена глядачами Волині», – сказав Степан Родич.