Ще восьми ліцензіатам рішеннями регулятора анульовано ліцензії

12.02.2021

Розглянувши клопотання семи телерадіокомпаній і провайдера програмної послуги, Національна рада на засіданні 12 лютого анулювала ліцензії восьми компаніям.

Так, з проханням про анулювання ліцензій на проводове мовлення у зв’язку з припиненням надання послуг оператором звернулися чотири радіокомпанії:

  • КП «ТРК «Рудана» Криворізької міської ради (позивні «Радіо «Рудана»), м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., територія поширення – місто Кривий Ріг, обсяг мовлення – 6 годин 15 хв. на тиждень;
  • Редакція селищного радіомовлення «Голос Опішні» (позивні фрагмент пісні Тимофія Середи «Опішнянський вальс»), смт Опішня Полтавської обл., територія поширення – смт Опішня, с. Міські Млини, с. Малі Будища, с. Попівка, с. Васьки, с. Вільхове, с. Карабазівка, с. Заїченці, с. Ставкове, с. Батьки, с. Яблучне, с. Глинське, с. Човно-Федорівка, с. Волошкове Полтавської обл., обсяг мовлення – 1 година на тиждень;
  • Міська телестудія «Миргород» (позивні «Ви слухаєте «Радіо Миргород!»), м. Миргород Полтавська обл., територія поширення – м. Миргород та Миргородський район, обсяг мовлення – 3 години 15 хвилин на тиждень;
  • Редакція районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» (позивні мелодія з пісні «Зіньків, моє кохане місто», Г. Ільїн, Т. Лиманський), м. Зіньків Полтавської обл., територія поширення – місто Зіньків та Зіньківський район, обсяг мовлення – 3 години 15 хвилин на тиждень.

ПП «Телерадіокомпанія «Західна столиця» (позивні «Західна столиця»), м. Львів, просить анулювати дві ліцензії на проводове радіомовлення через припинення мовлення відповідно до цих ліцензій. Програми радіокомпанії поширювалися на місто Івано-Франківськ та Івано-Франківську область (крім смт Рожнятіва та Рожнятівського району Івано-Франківської обл.), обсяг мовлення – 5 годин на тиждень. А також на м. Івано-Франківськ, смт Верховина та Верховинський район, м. Галич та Галицький район, м. Долина та Долинський район, м. Коломия та Коломийський район, м. Косів та Косівський район, м. Снятин та Снятинський район, м. Яремче Івано-Франківської обл., обсяг мовлення – 1 година 15 хвилин на тиждень.

Також вирішила припинити проводове радіомовлення і Лозівська радіокомпанія (позивні «Лозівська радіокомпанія»), м. Лозова Харківської обл., у зв’язку з ліквідацією підприємства. Територія поширення – місто Лозова та Лозівський район Харківської обл., обсяг мовлення – 45 хвилин на тиждень.

У зв’язку із припиненням своєї діяльності з клопотанням про анулювання ліцензії до регулятора звернулося ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕКСПО-ТВ» (кабельне мовлення, логотип «Експо-ТВ»), м. Черкаси.

Провайдер програмної послуги ТОВ «ТРК «Галстрім», м. Івано-Франківськ, просить анулювати ліцензію у зв’язку з нерентабельністю діяльності. Він надавав послуги аналогового мовлення у багатоканальній телемережі м. Жидачів Львівської обл.

Всі заяви ліцензіатів були задоволені.