Сучасний глобалізований світ ставить перед медіа дуже багато викликів – це і новітні способи поширення контенту, і високі вимоги до його якості та розмаїття. Щоби задовольнити найрізноманітніші вподобання глядачів і слухачів, медіа повинні бути не лише оперативними, а й креативними, оригінальними, не схожими на своїх конкурентів, мають уміти дивувати, приваблювати аудиторію, постійно змінюватися і бути на вістрі подій.
Та хоч як змінюється світ, незмінною для будь-якого медіа, незалежно від платформи, на якій воно працює, залишається міра відповідальності перед аудиторією, суспільством, громадянами своєї країни. Ця відповідальність ЗМІ особливо потрібна нині у нашій державі, коли вона протистоїть не лише інформаційній агресії ворога, а й має військовий конфлікт із північним сусідом. Медіа, як і наші військові, сьогодні теж на передовій.
Законодавці завершують роботу над осучасненням медійного законодавства. Повинні з’явитися нові положення, які розширять сферу нагляду регулятора і на онлайн-ресурси, дадуть тлумачення і забезпечать регулювання в питаннях поширення дезінформації і фейків, визначать особливості роботи медіа в ситуації збройної агресії, забезпечать фінансову прозорість засобів масової інформації тощо.
Ці зміни сприятимуть тому, щоб український інформаційний простір став більш відповідальним і безпечним для кожного українця, щоб надалі розвивалися українська мова і культура, щоб ми з вами були впевнені, що належним чином реагуємо на сучасні виклики.
Тож зичимо вам, шановні колеги, незмінної творчої наснаги, натхнення, оптимізму, щоденного зростання спільноти ваших прихильників!