Сергій Костинський: нова РТПС збільшить аудиторію українського телебачення і радіо в Луганській області вдвічі

18.07.2017

Комісія з питань стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що діє при Мінінформполітики, провела інспекцію будівництва радіотелепередавальної станції в Бахмутівці та перевірила стан радіомовлення в місті Щасті. Інспекція Комісії відбувалася за участі Національної ради, керівництва Луганської військово-цивільної адміністрації, представників Концерну РРТ і Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

На думку члена Національної ради і члена Комісії Сергія Костинського, будівництво РТПС відбувається за планом. «Темпи будівництва вражають. Уже в серпні телевежа буде добудована, – заявив він. – За допомогою цього об’єкта вдасться «закрити» ефірним сигналом українських телеканалів і радіостанцій більшу частину «білих плям» на лінії розмежування».

Таким чином, мовлення буде доступне для удвічі більшої аудиторії. «Кількість телеглядачів, за нашими попередніми розрахунками, – додав член Національної ради, – становитиме не менше ніж 46 тис. людей, радіослухачів – не менше ніж 140 тис.».

Також Сергій Костинський розповів, що в місті Щасті Луганської області, яке він відвідав у рамках інспекції, розпочала мовлення нова радіостанція. Нещодавно «Радіо М», редакція якого міститься в Слов’янську Донецької області, отримала від національного регулятора дозвіл на тимчасове мовлення.

Відтепер у Щасті ведуть мовлення три радіостанції: «Армія FM» – на частоті 98,5 МГц, «Перший канал Українського радіо» – на частоті 88,0 МГц і «Радіо М» – на частоті 102.3 МГц. Це є прямий результат роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення.