Розгляд питання про продовження терміну дії ліцензії на мовлення телеканалу «Інтер» перенесено на наступний тиждень

21.05.2015

Національна рада на засіданні 21 травня ухвалила перенести розгляд питання про продовження терміну дії ліцензії телеканалу «Інтер» на наступний тиждень для вивчення певних обставин, що стали відомими напередодні засідання.

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що 20 травня отримано листа від групи народних депутатів, які просять відмовити у переоформленні ліцензії «Інтера» і наводять для цього низку причин. Деякі з викладених у листі фактів потребують ретельного вивчення і перевірки. «Сьогодні ми не встигаємо детально, розумно, аргументовано підійти до цього», – сказав Юрій Артеменко. Крім того, дехто з народних обранців повідомив регуляторний органпро бажання бути присутнім на засіданні під час розгляду цього питання. Для того, аби жодна сторона не мала підстав звинувачувати Національну раду і щоб докладно вивчити всі озвучені аспекти, і було запропоновано перенести розгляд питання. «Ми хочемо працювати в рамках закону», – додав він.

Присутні на засіданні народні депутати України з «Опозиційного блоку» закликали розглядати зазначене питання вільно й демократично, не дозволяючи, аби окремі політичні сили чинили тиск на Національну раду.

На наступне засідання відповідно до законодавства будуть запрошені народні депутати від різних політичних сил, а також усі зацікавлені сторони – представники телеканалу, журналісти тощо.